sztuka-uzytkowaSztuka użytkowa z Wolimierza

Sztuka użytkowa - projektowanie i wytwórczość, kute łóżka narzuty, patchwork, poduszki dekoracyjne, tkanina dekoracyjna. Galeria starego i nowego rzemiosła artystycznego .

sztuka użytkowaPracownia sztuki użytkowej

Narzuty z Wolimierza powstają w pracowni projektowo wytwórczej, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to narzuty unikatowe, czy z produkcji w krótkich seriach, są starannie zaprojektowane.

Produkty sztuki użytkowej naszej firmy łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

sztuka użytkowaSztuka użytkowa - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość. Narzuty są szyte z naturalnych, dekatyzowanych tkanin, co zapewnia dobre i długie użytkowanie. Przykrywając łóżko są świetnym uzupełnieniem wnętrza oraz jego dekoracją. Mogą być też pledem - naturalnym, ciepłym i eleganckim przykryciem. Zachęcamy do współpracy handlowej galerie, salony meblowe, pracownie wyposażenia wnętrz.

Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

sztuka użytkowa

sztuka użytkowa

sztuka użytkowa

sztuka użytkowa

sztuka użytkowa

sztuka użytkowa